ÖVRIGT / Diverse / Konsol 212126
*
nr 21 2126
KONSOL
Keramik, 1800-tal, H15
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 november 2000
kl 16:00:00
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konsol
-
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:34
-
6168 Konsolbord
längd: 75. Cm, djup: 38 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:18
-
6025 Spegel
+ konsol. Höjd: 134+ 68
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:38
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:32
*
KONSOL
nr 21 2126
KONSOL
Keramik, 1800-tal, H15
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 november 2000 |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik konsol
-
6080 Konsolbord
England, mahogny. Bredd: 90 cm. Djup: 44 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:34 -
6168 Konsolbord
längd: 75. Cm, djup: 38 cm, höjd: 73 cm
Aktuellt bud: 350 kr
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:18 -
6025 Spegel
+ konsol. Höjd: 134+ 68
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 18:38
-
1028 Spegel
+ konsolbord, Empire. Höjd: 170+ 62, bredd: 82-84 cm
Auktionen avslutas
idag
6 maj kl 20:32